-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби (підгузки, пелюшки, прокладки)
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
3b79d2dbb20d4299a30302f14b79e01c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-005209-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЖИЩІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
-
Адреса:
09230, Україна, Київська область, місто Ржищів, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РЖИЩІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20623513
-
Адреса:
09230, Україна, Київська область, місто Ржищів, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні вироби (підгузки, пелюшки, прокладки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.06.2026 11:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Планування закупівлі здійснюється на підставі наявної потреби. Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2026 рік.
-
Дата публікації:
18.06.2026 11:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підгузки для дорослих Metset. L (100-150)
Кількість
15120 штука
Період постачання
(не задано)
Підгузки для дорослих Metset. M (85-125)
Кількість
6060 штука
Період постачання
(не задано)
Підгузки- труси для дорослих торгової марки Flexi life plus, розмір M
Кількість
4350 штука
Період постачання
(не задано)
. Підгузки- труси для дорослих торгової марки Flexi life plus., розмір L
Кількість
16020 штука
Період постачання
(не задано)
Підгузки- труси для дорослих торгової марки Flexi life plus., розмір XL
Кількість
510 штука
Період постачання
(не задано)
Пелюшка гігієнічна поглинаюча з ручками торгової марки IGAR, 75 × 210 см
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
Пелюшки одноразові Medcare. 90х180
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
. Прокладки урологічні SENI CONTROL super
Кількість
1200 штука
Період постачання
(не задано)
Прокладки урологічні SENI CONTROL plus
Кількість
1050 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата за Товар здійснюється Покупцем на підставі ч. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України – оплата за Товар здійснюється лише за фактично отриманий Товар протягом 10 банківських днів на підставі належним чином оформлених документів Постачальника (рахунку, видаткової накладної).
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяРжищів
Сума1 500 000.00 UAH