-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2018-12-30-000095-b
закупівля на очікувану вартість 2019 рік
Завершена
149 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 497.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 497.00 UAH
Номер:
c7b013fa3fa84b17a9b099768294fb5b
Внутрішній номер закупівлі:
2957980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-30-000095-b
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 497.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2018 16:06 - 04.01.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2018 16:06 - 14.01.2019 17:00
Аукціон:
15.01.2019 13:31 - 15.01.2019 13:58
Період кваліфікації:
15.01.2019 13:58 - 19.01.2019 11:41
Період завантаження договору:
15.01.2019 13:58 - 04.02.2019 13:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сирні продукти
Кількість
1920 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шелухіна В.В.
Оскарження: 15.01.2019 13:58 - 30.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2635610845
-
Контактна особа:
Шелухіна Валентина Вікторівна +380505882002 sheluk18@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Cкадовськ, вул. Шевченко, буд.56
Оскарження: 15.01.2019 13:58 - 30.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
115 134.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
115 134.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2019 11:41
Документи
11
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
130 955.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 955.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ФОП "ЗАГУМЕННИЙ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367202417
-
Контактна особа:
Сергій Загумений +380504183635 zagymsk@ukr.net
-
Адреса:
75710, Україна, Херсонська область, Скадовський район, село Михайлівка, ВУЛИЦЯ СТЕПОВА, будинок 47
Початкова пропозиція
149 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3d366f3a6174ea88235587042308165
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-30-000095-b-c1
Постачальник:
ФОП Шелухіна В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2635610845
-
Контактна особа:
Шелухіна Валентина Вікторівна +380505882002 sheluk18@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Cкадовськ, вул. Шевченко, буд.56
Номер договору:
3/2230/т
Сума договору:
115 134.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
04.02.2019 10:00
Статус:
Підписаний