-
Відкриті торги
-
КЕП
сирні продукти
115 134.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3d366f3a6174ea88235587042308165
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-30-000095-b-c1
Постачальник:
ФОП Шелухіна В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2635610845
-
Контактна особа:
Шелухіна Валентина Вікторівна +380505882002 sheluk18@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Cкадовськ, вул. Шевченко, буд.56
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
3/2230/т
Дата підписання:
04.02.2019 10:00
Період дії договору:
04.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
115 134.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 115 134.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сирні продукти
Кількість
1920 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019