-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-005535-a
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3ea7ac331149403698aa1a3f51f59c85
Внутрішній номер закупівлі:
29578638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-005535-a
Замовник:
Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052560
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Свято-Миколаївська, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Хороленко +380977199728 zakyp.c-m@ukr.net http://vykonkom-tsmkr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 12:12 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 12:12 - 26.06.2026 10:00
Аукціон:
з 29.06.2026 13:00
Період кваліфікації:
26.06.2026 10:00 - 29.06.2026 12:01
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 000.00 Персональний комп'ютер