• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональний комп'ютер

Оголошено тендер

38 000.00 UAH
Номер: 744b1d07f4e74dfa90b667c428cf129e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-005807-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради
Замовник: Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті ради
Очікувана вартість: 38 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональний комп'ютер
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 18.06.2026 11:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦентрально-Міський
Сума38 000.00 UAH