-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клеми швидкого монтажу (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-004368-a
Завершена
22 260.00
UAH з ПДВ
Номер:
cb7d5df583c8418fad3821787c0a7086
Внутрішній номер закупівлі:
29577495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-004368-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 11:32 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 11:32 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 15:23
Період кваліфікації:
26.06.2026 00:00 - 01.07.2026 16:21
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 260.00 Клеми швидкого монтажу (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)