-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клеми швидкого монтажу (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено тендер
22 260.00
UAH
Номер:
09df77a6649e404eb4b61a0da11dcebd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-005125-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
22 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Клеми швидкого монтажу (ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.06.2026 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума22 260.00 UAH