-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-003305-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою
Торги не відбулися
616 210.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f17b8cfb95a4a40a31c168ebf8bd8d0
Внутрішній номер закупівлі:
29576437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-003305-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бугайова Лада 380472635830 zakvodkanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
616 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 11:23 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 11:23 - 26.06.2026 11:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:33
Період кваліфікації:
26.06.2026 11:00 - 03.07.2026 14:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴616 210.00 Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів