• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів

Оголошено тендер

616 210.00 UAH
Номер: c4d5fae892c14fc0bfca89db8037d970
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-18-001203-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
Очікувана вартість: 616 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Основні неорганічні хімічні речовини для лабораторних аналізів
Примітки: Відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 18.06.2026 09:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума616 210.00 UAH