-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хлор рідкий та коагулянт для очищення води на основі сульфату алюмінію
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-012711-a
Завершена
60 767 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
821a8bfb96d64789b5c5d17d15d3a17e
Внутрішній номер закупівлі:
29571166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-012711-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Голяк +380677781351 holiakoh@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 767 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 16:36 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 16:36 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
26.06.2026 14:57 - 26.06.2026 15:26
Період кваліфікації:
26.06.2026 15:26 - 30.06.2026 16:41
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 767 000.00 Хлор рідкий та коагулянт для очищення води на основі сульфату алюмінію