• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хлор рідкий та коагулянт для очищення води на основі сульфату алюмінію

Оголошено тендер

60 767 000.00 UAH
Номер: d46bedeac2bd492c9d94aa7f75b08624
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-015292-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 60 767 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлор рідкий та коагулянт для очищення води на основі сульфату алюмінію
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 17.06.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 767 000.00 UAH