-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з діагностики та технічного обслуговування з організацією метрологічної повірки пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-011872-a
Завершена
72 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cb65ae0dfda24817b23741eb30964dc4
Внутрішній номер закупівлі:
29570333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-011872-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 16:08 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 16:08 - 25.06.2026 09:00
Аукціон:
з 26.06.2026 15:53
Період кваліфікації:
25.06.2026 09:00 - 29.06.2026 08:26
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴72 000.00 Послуги з діагностики та технічного обслуговування з організацією метрологічної повірки пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі