• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з діагностики та технічного обслуговування з організацією метрологічної повірки пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі

Оголошено тендер

72 000.00 UAH
Номер: 97b3f5764ca442d091d2775f91e2579c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-21-018898-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Очікувана вартість: 72 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з діагностики та технічного обслуговування з організацією метрологічної повірки пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.01.2026 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3109010 - Здійснення державного контролю з питань безпеки на транспорті
Сума72 000.00 UAH