-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з повірки, (за наявності) ремонту теплолічильників та водолічильників, заміна елементів живлення.
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-011148-a
Завершена
736 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
452517952357479d903e8eaaa1f54e56
Внутрішній номер закупівлі:
29569621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-011148-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
736 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 15:50 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 15:50 - 25.06.2026 09:00
Аукціон:
26.06.2026 15:31 - 26.06.2026 15:54
Період кваліфікації:
26.06.2026 15:54 - 01.07.2026 17:40
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴736 000.00 Послуги з повірки, (за наявності) ремонту теплолічильників та водолічильників, заміна елементів живлення.