-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки, (за наявності) ремонту теплолічильників та водолічильників, заміна елементів живлення.
Оголошено тендер
736 000.00
UAH
Номер:
d8178dd565ca4608aeafcb5185938413
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-013283-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
736 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повірки, (за наявності) ремонту теплолічильників та водолічильників, заміна елементів живлення.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
17.06.2026 15:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Одноканальні ультразвукові лічильники обліку теплової енергії всіх типів Ду 20-Ду50
Кількість
44 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Одноканальні ультразвукові лічильники обліку теплової енергії всіх типів Ду 65-Ду 80
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Одноканальні ультразвукові лічильники обліку теплової енергії всіх типів Ду 100-Ду 200
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Водолічильники механічні крильчасті всіх типів Ду15-Ду20
Кількість
11 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Водолічильники механічні крильчасті всіх типів Ду25-Ду50
Кількість
26 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Водолічильники механічні крильчасті всіх типів Ду100
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума736 000.00 UAH