• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальний робочий одяг (одяг різний)

Завершена

12 801 701.00 UAH без ПДВ
Номер: b4ee264ed17e4e5db530e889d3c78691
Внутрішній номер закупівлі: 29569552
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-011070-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Огребчук Галина Іванівна 0363664620 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 801 701.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 15:44 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 15:44 - 25.06.2026 14:00
Аукціон: 26.06.2026 13:38 - 26.06.2026 14:01
Період кваліфікації: 26.06.2026 14:01 - 21.07.2026 16:05
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 801 701.00 Спеціальний робочий одяг (одяг різний)