-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги збирання врожаю
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-010945-a
Торги не відбулися
253 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
24b6dfc2376347f4b920a89ac1484302
Внутрішній номер закупівлі:
29569418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-010945-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "АРЦИЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546542
-
Адреса:
68421, Україна, Одеська область, Болградський район, с. Теплиця, вул. Центральна, 149
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Пенков +380674823265 apal40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 15:39 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 15:39 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
з 25.06.2026 12:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 000.00 Послуги збирання врожаю