• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги збирання врожаю

Оголошено тендер

253 000.00 UAH
Номер: e06fcf40f61b4f30aa6ded5601a99f5d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-010327-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "АРЦИЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "АРЦИЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
Очікувана вартість: 253 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги збирання врожаю
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.06.2026 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума253 000.00 UAH