-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби: Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, (100 досліджень); Набір для виділення ДНК/РНК збудників хвороб тварин (50 колонок); Набір для виявлення вірусу сказу з екзогенним та ендогенним внутрішніми контролями, методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл до вірусу африканської чуми свиней методом ІФА (5плашок, 480 досліджень))
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-010903-a
Завершена
219 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0d719447dc84e489e8b8cdbe931a8bd
Внутрішній номер закупівлі:
29569379
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-010903-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кульчицька +380977494835 oksana.kulchytska111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
219 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 15:38 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 15:38 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
з 25.06.2026 14:27
Період кваліфікації:
25.06.2026 00:00 - 25.06.2026 14:33
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴219 300.00 ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби: Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, (100 досліджень); Набір для виділення ДНК/РНК збудників хвороб тварин (50 колонок); Набір для виявлення вірусу сказу з екзогенним та ендогенним внутрішніми контролями, методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл до вірусу африканської чуми свиней методом ІФА (5плашок, 480 досліджень))