-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби: Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, (100 досліджень); Набір для виділення ДНК/РНК збудників хвороб тварин (50 колонок); Набір для виявлення вірусу сказу з екзогенним та ендогенним внутрішніми контролями, методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл до вірусу африканської чуми свиней методом ІФА (5плашок, 480 досліджень))
Оголошено тендер
219 300.00
UAH
Номер:
1a2fdeefcc404700b1cdbc133448767a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-013173-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби: Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, (100 досліджень); Набір для виділення ДНК/РНК збудників хвороб тварин (50 колонок); Набір для виявлення вірусу сказу з екзогенним та ендогенним внутрішніми контролями, методом ПЛР-РЧ (100 досліджень); Набір для виявлення РНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР 100 реакцій; Набір для виявлення антитіл до вірусу африканської чуми свиней методом ІФА (5плашок, 480 досліджень))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.06.2026 15:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір для виявлення РНК вірусу грипу типу А методом ПЛР-РЧ (100 досліджень)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір для виявлення РНК вірусу хвороби Ньюкасла методом ПЛР в режимі реального часу, (100 досліджень)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір для виділення ДНК/РНК збудників хвороб тварин (50 колонок)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Набір для виявлення вірусу сказу з екзогенним та ендогенним внутрішніми контролями, методом ПЛР-РЧ (100 досліджень)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір для виявлення РНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР 100 реакцій
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір для виявлення антитіл до вірусу африканської чуми свиней методом ІФА (5плашок, 480 досліджень)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума219 300.00 UAH