-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-010674-a
Завершена
385 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5492e2338f794a528f3e2c49a48cd339
Внутрішній номер закупівлі:
29569137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-010674-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929168
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЛІСОПАРКІВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Долгова Ольга Валентинівна 380678664979 dolgovao037@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 15:32 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 15:32 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
з 25.06.2026 13:05
Період кваліфікації:
25.06.2026 00:00 - 26.06.2026 13:36
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴385 000.00 Послуги з прання і сухого чищення