-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прання і сухого чищення
Оголошено тендер
385 000.00
UAH
Номер:
bafe76ec6406461bb9a258ec2f75efb3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-012810-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929168
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЛІСОПАРКІВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929168
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЛІСОПАРКІВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прання і сухого чищення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.06.2026 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума385 000.00 UAH