-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зупинка громадського транспорту
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-007584-a
Торги не відбулися
255 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8dc749cbb7e047d190db59a58e0c0b32
Внутрішній номер закупівлі:
29566085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-007584-a
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 18:24 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 18:24 - 25.06.2026 00:00
Аукціон:
з 25.06.2026 11:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴255 000.00 Зупинка громадського транспорту