-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зупинка громадського транспорту
Оголошено тендер
255 000.00
UAH
Номер:
d6c1c8ead6cc4a7da4c29e981af72d84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-009778-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Рідне місто" СМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Самар, вул.Білої Зінаїди, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зупинка громадського транспорту
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.06.2026 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума255 000.00 UAH