-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клапани, засувки
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-003963-a
Завершена
540 785.00
UAH з ПДВ
Номер:
93180f0f4b1f4d0dae8b376f74b337a4
Внутрішній номер закупівлі:
29562460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-003963-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлаєва Наталія Анатоліївна +380503847607 N.Burlaeva@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 785.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 11:23 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 11:23 - 25.06.2026 08:00
Аукціон:
26.06.2026 14:53 - 26.06.2026 15:22
Період кваліфікації:
26.06.2026 15:22 - 01.07.2026 16:23
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴540 785.00 Клапани, засувки