• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Клапани, засувки

Оголошено тендер

540 785.00 UAH
Номер: 81ae684f4a094deea2094393d7e631f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-003688-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Очікувана вартість: 540 785.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клапани, засувки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 17.06.2026 10:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума540 785.00 UAH