-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реакційні кювети (100стріпів/уп) для автоматичного біохімічного аналізатора HTI BioChem FC-120)
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-003947-a
Завершена
94 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
456fafe0cf1541f6acc06e6861b297eb
Внутрішній номер закупівлі:
29562457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-003947-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Павленко +380952158411 ghadiach-cpmsd@ukr.net http://ghadiach-cpmsd.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
94 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 11:47 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 11:47 - 25.06.2026 11:02
Аукціон:
з 26.06.2026 15:53
Період кваліфікації:
25.06.2026 11:02 - 25.06.2026 14:11
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 800.00 Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реакційні кювети (100стріпів/уп) для автоматичного біохімічного аналізатора HTI BioChem FC-120)