-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реакційні кювети (100стріпів/уп) для автоматичного біохімічного аналізатора HTI BioChem FC-120)
Оголошено тендер
94 800.00
UAH
Номер:
2da7c668572d461db96e56f497e37b85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-002731-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАДЯЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38319453
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
94 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реакційні кювети (100стріпів/уп) для автоматичного біохімічного аналізатора HTI BioChem FC-120)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
НК 024:2023:
61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
17.06.2026 10:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума94 800.00 UAH