• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з надання права використання пакетів оновлення та інформаційно-консультаційних послуг з питань обслуговування комп'ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ІS-pro» (ІС-ПРО), код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»

Завершена

286 766.67 UAH з ПДВ
Номер: d1d4a1d5e803455db78e7f1701d28eb4
Внутрішній номер закупівлі: 29561127
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-002619-a   
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Контактна особа: Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 286 766.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 10:36 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 10:36 - 25.06.2026 09:00
Аукціон: з 26.06.2026 12:40
Період кваліфікації: 25.06.2026 09:00 - 25.06.2026 17:36
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 766.67 Послуги з надання права використання пакетів оновлення та інформаційно-консультаційних послуг з питань обслуговування комп'ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ІS-pro» (ІС-ПРО), код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»