• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання права використання пакетів оновлення та інформаційно-консультаційних послуг з питань обслуговування комп'ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ІS-pro» (ІС-ПРО), код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»

Оголошено тендер

286 766.67 UAH
Номер: fff1784b1bc44ef4ab97d50507e29e3e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-17-003005-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 286 766.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання права використання пакетів оновлення та інформаційно-консультаційних послуг з питань обслуговування комп'ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ІS-pro» (ІС-ПРО), код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.06.2026 10:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1401030 - Функціонування закордонних дипломатичних установ України та розширення мережі власності України для потреб цих установ
Сума186 766.67 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1401010 - Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин
Сума100 000.00 UAH