-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Експрес-тест для визначення антибіотиків в молоці (бета-лактами+тетрацикліни+стрептоміцини+хлорамфенікол), 96 тестів; Набір для визначення Меламіну, 96 реакцій; Набір для визначення Стрептоміцину, 96 реакцій; Набір для визначення хлорамфеніколу, 96 визн.; Набір для визначення Пеніциліну, 96 реакцій)
Тендер Prozorro UA-2026-06-17-002582-a
Завершена
297 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e696407396e46e9a280e930e8a5ba6a
Внутрішній номер закупівлі:
29561090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-17-002582-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698207
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд. 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Тарасенко +380677941135 iratarasenko2000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2026 10:35 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2026 10:35 - 25.06.2026 13:00
Аукціон:
з 26.06.2026 11:16
Період кваліфікації:
25.06.2026 13:00 - 26.06.2026 14:38
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 000.00 Лікарські засоби різні (Експрес-тест для визначення антибіотиків в молоці (бета-лактами + тетрацикліни +стрептоміцини+ хлорамфенікол), 96 тестів; Набір для визначення Меламіну, 96 реакцій; Набір для визначення Стрептоміцину, 96 реакцій; Набір для визначення хлорамфеніколу, 96 визн.; Набір для визначення Пеніциліну, 96 реакцій)