-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експрес-тест для визначення антибіотиків в молоці (бета-лактами+тетрацикліни+стрептоміцини+хлорамфенікол), 96 тестів; Набір для визначення Меламіну, 96 реакцій; Набір для визначення Стрептоміцину, 96 реакцій; Набір для визначення хлорамфеніколу, 96 визн.; Набір для визначення Пеніциліну, 96 реакцій
Оголошено тендер
297 000.00
UAH
Номер:
d7f912b927364bd5ad30d33a92e59486
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-17-002001-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698207
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд. 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698207
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд. 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експрес-тест для визначення антибіотиків в молоці (бета-лактами+тетрацикліни+стрептоміцини+хлорамфенікол), 96 тестів; Набір для визначення Меламіну, 96 реакцій; Набір для визначення Стрептоміцину, 96 реакцій; Набір для визначення хлорамфеніколу, 96 визн.; Набір для визначення Пеніциліну, 96 реакцій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
17.06.2026 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума297 000.00 UAH