• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення

Завершена

27 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f67f20b911c1475cbe83491d5056cd83
Внутрішній номер закупівлі: 29559101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-17-000572-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.06.2026 08:57 - 22.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.06.2026 08:57 - 25.06.2026 07:00
Аукціон: з 26.06.2026 11:58
Період кваліфікації: 25.06.2026 07:00 - 25.06.2026 08:29
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 000.00 Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення