-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення
Оголошено тендер
27 000.00
UAH
Номер:
c50981b6b9ff45fc89017f8964553318
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-013975-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.06.2026 15:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гідравлічне випробування трубопроводів системи водопроводу, гарячого водопостачання та опалення діаметром до 50 мм з видачи актів випробування
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Прочищення радіаторів центрального опалення масою до 80 кг.
Кількість
2 американська кварта для рідин
Період постачання
(не задано)
Прочищення магістральних трубопроводів системи центрального опалення
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума27 000.00 UAH