-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09210000-4 Мастильні засоби (олива моторна, олива трансмісійна та мастильні рідини для службових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013652-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
1 150 039.67
UAH без ПДВ
Номер:
e16742642cd54bb895a4d60ee4d1a6c5
Внутрішній номер закупівлі:
29557485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013652-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Гриценко +380951531587 dimassgdo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 039.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 17:16 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 17:16 - 24.06.2026 10:00
Аукціон:
з 25.06.2026 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 150 039.67 09210000-4 Мастильні засоби (олива моторна, олива трансмісійна та мастильні рідини для службових автомобілів)