-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер у комплекті
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-013114-a
Завершена
1 699 988.78
UAH з ПДВ
Номер:
c580ded6e04d4f1fbf89efce257407ea
Внутрішній номер закупівлі:
29556929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-013114-a
Замовник:
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316700
-
Адреса:
40014, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Федорченко +380542780464 irinafedorchenko2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 699 988.78 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:43 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:43 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
24.06.2026 14:25 - 24.06.2026 14:54
Період кваліфікації:
24.06.2026 14:54 - 26.06.2026 14:39
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 699 988.78 Персональний комп'ютер у комплекті