-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп'ютер у комплекті
Оголошено тендер
1 699 988.78
UAH
Номер:
b05f5a90c58d47ddb7b19de7f18455ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-015650-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316700
-
Адреса:
40014, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316700
-
Адреса:
40014, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 699 988.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп'ютер у комплекті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2026 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума1 699 988.78 UAH