-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Утеплювач базальтовий (мати мінераловатні прошивні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011392-a
Завершена
1 621 225.60
UAH з ПДВ
Номер:
98b86fd24d64453d82528bf3bbd4b8af
Внутрішній номер закупівлі:
29555219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-011392-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вадим Асєєв +380668932401 eivaseewadim@gmail.com http://tke.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19730000-2 Штучні волокнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 621 225.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 15:47 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 15:47 - 24.06.2026 00:00
Аукціон:
з 24.06.2026 13:37
Період кваліфікації:
24.06.2026 00:00 - 26.06.2026 13:37
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 621 225.60 Утеплювач базальтовий (мати мінераловатні прошивні)