-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утеплювач базальтовий (мати мінераловатні прошивні)
Оголошено тендер
1 621 225.60
UAH
Номер:
fcd2aec9885e4158a2887dcfc6ffe3e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-013266-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 621 225.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Утеплювач базальтовий (мати мінераловатні прошивні)
Примітки:
У зв'язку із виробничою необхідністю для проведення ремонтів теплових мереж є потреба у закупівлі утеплювача базальтового (мати мінераловатні прошивні).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
19730000-2 Штучні волокна
Дата опублікування:
16.06.2026 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 621 225.60 UAH