-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Послуги по забезпеченню харчуванням стаціонарних хворих
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011055-a
Завершена
26 586 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
54baaf30a7aa4b0b8c5d1c0536bd68e8
Внутрішній номер закупівлі:
29554898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-011055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996740
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, Львів, вулиця КУЛЬПАРКІВСЬКА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуренко Костянтин Валерійович 380322954938 kostyantin.gurenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
26 586 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 15:47 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 15:47 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 14:27
Період кваліфікації:
13.07.2026 00:00 - 16.07.2026 14:51
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 586 000.00 Послуги по забезпеченню харчуванням стаціонарних хворих