-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль технічна ( ДК 021:2015:14410000-8- Кам'яна сіль)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-010839-a
Завершена
1 088 884.68
UAH з ПДВ
Номер:
9b855330892449d4bb1befc0677c53a8
Внутрішній номер закупівлі:
29554675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-010839-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352857
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Бондарчук +380675427813 kkp.rmr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 088 884.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 15:31 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 15:31 - 24.06.2026 16:00
Аукціон:
25.06.2026 13:18 - 25.06.2026 14:05
Період кваліфікації:
25.06.2026 14:05 - 26.06.2026 17:44
Період завантаження договору:
02.07.2026 00:00 - 12.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 088 884.68 Сіль технічна