-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна ( ДК 021:2015:14410000-8- Кам'яна сіль)
Оголошено тендер
1 088 884.68
UAH
Номер:
30663e49c4a9429d92c6f7978ceee02c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-012341-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352857
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352857
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, місто Ромни, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 088 884.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сіль технічна ( ДК 021:2015:14410000-8- Кам'яна сіль)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.06.2026 15:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
сіль технічна
Кількість
204 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСумська
Сума1 088 884.68 UAH