• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системний блок

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5e10f43ddfe1423e8d614485a25d767f
Внутрішній номер закупівлі: 29553787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-009948-a   
Замовник: Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради
Контактна особа: Ярослав Купич +380324433570 j.kypuch@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 15:05 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 15:05 - 24.06.2026 00:00
Аукціон: 24.06.2026 13:05 - 24.06.2026 13:28
Період кваліфікації: 24.06.2026 13:28 - 29.06.2026 10:56
Період завантаження договору: 05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 Системний блок