• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системний блок

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: 32eff9ad059547668d14278882185395
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-011772-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради
Замовник: Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системний блок
Примітки: Замовник проводить закупівлю відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами) для потреб 2026 року
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.06.2026 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Системний блок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяДрогобич
Сума30 000.00 UAH