-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з хостингу
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-008792-a
Завершена
27 911.86
UAH з ПДВ
Номер:
feae57a34fc94b699c50e09daeac1fc7
Внутрішній номер закупівлі:
29552642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-008792-a
Замовник:
Київський національний університет культури і мистецтв
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214159
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Євгена Коновальця, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор КОМАРНІЦЬКИЙ 380445299313 knukim2011@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 911.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 14:38 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 14:38 - 24.06.2026 10:00
Аукціон:
25.06.2026 14:02 - 25.06.2026 14:25
Період кваліфікації:
25.06.2026 14:25 - 06.07.2026 12:57
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 911.86 послуги з хостингу