-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з хостингу
Оголошено тендер
27 911.86
UAH
Номер:
8b4984ac390e42428417056342ca55de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-010407-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський національний університет культури і мистецтв
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214159
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Євгена Коновальця, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет культури і мистецтв
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214159
-
Контактна особа:
Ігор КОМАРНІЦЬКИЙ 380445299313 knukim2011@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вулиця Євгена Коновальця, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 911.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з хостингу
Примітки:
Закупівля здійснюється в умовах дії воєнного стану в Україні відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
16.06.2026 14:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з хостингу
Кількість
6 місяць
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума27 911.86 UAH