-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-007977-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
58350b2dff6a40aebeb28c8f92a7f624
Внутрішній номер закупівлі:
29551823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-007977-a
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 14:10 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 14:10 - 24.06.2026 09:00
Аукціон:
з 25.06.2026 11:49
Період кваліфікації:
24.06.2026 09:00 - 24.06.2026 15:03
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Електричне обладнання