-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричне обладнання
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
e8d40f2d3769479aae70e49f11b9f644
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-009585-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
16.06.2026 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електричне обладнання
Кількість
206 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 000.00 UAH