• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вироби домашнього текстилю

Завершена

255 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f96a445264564392871a07ec2a9dea8c
Внутрішній номер закупівлі: 29551622
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-007781-a   
Замовник: Київський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Руденко Галина В'ячеславівна 380444018359, 380675077665 pv_vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 14:05 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 14:05 - 24.06.2026 09:00
Аукціон: 25.06.2026 11:16 - 25.06.2026 11:39
Період кваліфікації: 25.06.2026 11:39 - 29.06.2026 15:51
Період завантаження договору: 05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴255 000.00 Вироби домашнього текстилю (39512100-5 Простирадла, 39512200-6 Підодіяльники,  39512500-9 Наволочки )