-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби домашнього текстилю (39512100-5 Простирадла, 39512200-6 Підодіяльники, 39512500-9 Наволочки )
Оголошено тендер
255 000.00
UAH
Номер:
27750dfc585740faadb031faf888fa8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-009254-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26021206
-
Адреса:
04075, Україна, Київська область, Київ, Юнкерова, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26021206
-
Контактна особа:
Руденко Галина В'ячеславівна 380444018359,380675077665 pv_vp@ukr.net
-
Адреса:
04075, Україна, Київська область, Київ, Юнкерова, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби домашнього текстилю
(39512100-5 Простирадла, 39512200-6 Підодіяльники, 39512500-9 Наволочки )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилю
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.06.2026 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСФ Інші джерела власних надходжень
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяОболонський
Сума255 000.00 UAH